LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alesia Bami çmend ndjekësit/ Fotot “hot” me bikini

14 Gusht 2020, 07:29, Lifestyle CNA
Alesia Bami çmend ndjekësit/ Fotot “hot” me bikini

Modelja dhe moderatorja, Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të momentit.Bukuroshja e ekranit i ka vënë flakën rrjetit teksa ka dhuruar disa poza shumë seksi nga pushimet.

E veshur me bikini, Alesia nuk ka nguruar të tregojë linjat e saj shpërthyese.Kujtojmë se Alesia u bë e njohur për publikun shqiptar teksa u shfaq si velinë në emisionin investigativ ?Stop?.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga