LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

13 Gusht 2020, 19:18, Lifestyle CNA
Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto

Moderatorja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga jeta e përditshme.

Alketa njihet për udhëtimet e shpeshta dhe pushimet e gjata që bën në vende të ndryshme. Edhe sot ajo duket se po shijon pushimet luksoze në det të hapur.

Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihet në një jaht, ndërsa ka tërhequr vëmendjen një foto me këmbët përpjetë.

Ajo duket mjaft në formë e veshur me një këmishë rozë, ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga