LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ti kryeministër, unë President”/ Nard Ndoka tallet keq me Ramën

11 Korrik 2020, 17:19, Politikë CNA
“Ti kryeministër, unë President”/ Nard Ndoka tallet keq me

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, deklaroi dje se kryeministri Rama i kishte ofruar një marrëveshje ku Basha të bëhej kryeministër dhe Rama President.

Kjo ngjarje solli jo pak reagime, ndërsa një perj tyre është dhe ish deputeti Nard Ndoka.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Nard Ndoka e këshillon me ironi kryeministrin të bëhet President i klubit të futbollit ?Flamurtari?, i cili është edhe ekipi i qytetit të Vlorës, ku kryeministri ka dalë si deputet i zonës.

?Një zgjidhje e mirë, mbasi don të jesh President patjetër?, shkruan Ndoka krah fotos ku i sugjeron kryeministrit të bëhet president i Flamurtarit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga