LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Rrëfimi bombastik/ Aktorja pranon live para bashkëshortit aferën me këngëtarin më të ri në moshë

11 Korrik 2020, 09:31, Politikë CNA

Aktorja e njohur Jada Pinkett Smith ka bërë së fundi një rrëfim bombastik, në një emision televiziv.

48-vjeçarja në një emision online të të shoqit, Will Smith, ka pranuar aferën seksuale me këngëtarin 27-vjeçar, August Alsina.

Alsina deklaroi pak ditë më parë, se ai kishte pasur një lidhje me Jadan, ndërsa më parë kishte marrë edhe konsensusin e bashkëshortit të saj, aktorit të njohur Ëill Smith.

Jada pranoi pikërisht në emisionin e të shoqit, se kishte pasur një lidhje me këngëtarin 4 vjet më parë, kur ai ishte 23-vjeç.

Ata u njohën prej të birit të dy aktorëve të njohur, që ishte mik me këngëtarin Alsina.

?Ne po kalonim një kohë të vështirë bashkë, ndërsa August kishte nevojë për ndihmë?, tha Jada para të shoqit, një rrëfim bombastik ky, në një emision që ka pasur rekord shikueshmërie.

Prej vitesh ka pasur spekulime se Jada dhe Ëill kanë një martesë të ?hapur? dhe mund të shkojnë me persona të tjerë.

Tashmë rrëfimi i Jadas, është një konfirmim i asaj që thuhej prej vitesh.

Lajmet e fundit nga