LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Murrizi: Do provoj virgjërinë e kryetarit të SPAK-ut

6 Maj 2020, 20:03, Politikë CNA
Murrizi: Do provoj virgjërinë e kryetarit të SPAK-ut

“Do i provoj virgjërinë kryetarit të SPAK-ut”. Kështu deklaroi deputeti Myslim Murrizi foli mbrëmjen e sotme teksa po fliste për tenderat sekretë.

Murrizi tha se ka kërkuar informacione në mënyrë zyrtare për tenderat sekretë dhe theksoi se këto dosje do i dorëzojë më pas në SPAK.

Deputeti theksoi se në këtë mënyrë do të provojë nëse Arben Kraja është i lidhur me politikën apo është i pavarur prej saj.

“Kam bërë një kërkesë dhe kam kërkuar informacione për tenderat sekretë. A do mi japin a nuk do mi japin nuk e di, po këto tendera do ia dërgoj kryetarit të SPAK-ut. Do i provoj virgjërinë, a është i virgjër apo nuk është i virgjër nga politika”, theksoi politikani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga