LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Kam lindur dhe jam rritur me luks"/ Iva Aliko rrëfehet për jetën e saj private

1 Korrik 2019, 13:10, Lifestyle CNA
"Kam lindur dhe jam rritur me luks"/ Iva Aliko rrëfehet për

Për shkak të fotove ekstreme ku tregon format e saj bombastike, Iva Aliko është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në media.

Ajo ka tërhequr vëmendjen për jetën luksoze që bën dhe së fundmi në një intervistë për Panorama Plus ka zbuluar se nga e ka prejardhjen pasuria e saj.

“Unë jam lindur dhe rritur me luks. Luksi është pjesë e imja. Investon familja, dhe unë vetë, me të ardhurat tona të mira. Kam një trashëgimi të majme nga gjyshja ime.Toka në bregdetin e Sarandës. I kam pasuri me vendim gjykate dhe hipotekë.?, përfundon Iva.

 

 

Lajmet e fundit nga