LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Demi Rose "nxeh" Ibiza-n/ Tregon format e saj bombastike në mënyrë sensuale

1 Korrik 2019, 10:10, Lifestyle CNA

Demi Rose njihet për format e saj bombastike me të cilat “konkurron” fort Kim Kardashian. Së fundmi ajo i ka bërë reklamë markës “Oh Polly” në Ibiza, me bikinit e tyre më të fundit.

Modelja 24-vjeçare tregoi format e saj bombastike, duke pozuar në bikini ngjyrë të artë.

Shumicën e kohës ajo e ka kaluar duke pozuar në Ibiza për fushata të ndryshme të modelimit. Modelja i dokumenton projektet vazhdimit në rrjete sociale, duke publikuar foto dhe video të prapaskenave.

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7199827/Demi-Rose-PICTURE-EXCLUSIVE-Model-shows-famous-curves-microscopic-gold-bikini.html

 

Lajmet e fundit nga