LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Disa kombinime brilante që duhet t’i veshim pikërisht tani

2 Prill 2019, 08:10, Lifestyle CNA
Foto/Disa kombinime brilante që duhet t’i veshim pikërisht tani

Hapi numër një përpara se të gërmoni në gardërobë është: ?Frymëzohu nga diku, mendo nëse ajo që ke në kokë gjendet te rrobat e tua apo jo, përzgjidhi shpejt e shpejt pa humbur shumë kohë dhe vishu!?

Ah, në rast se veshjet që dëshironi nuk gjenden në gardërobë, atëherë brenda mundësive që keni, bëni blerjet që dëshironi.

Mundohuni që ta gjeni një zgjidhje, në mënyrë që t?i vishni tani kombinimet brilante që gjenden në fotot e mëposhtme.

Lajmet e fundit nga