LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Martohet këngëtarja shqiptare!/Shfaqet përrallore me fustanin e nusërisë

1 Prill 2019, 08:53, Lifestyle CNA
Martohet këngëtarja shqiptare!/Shfaqet përrallore me fustanin e

Këngëtarja Gresa Behluli së fundmi ka kurorëzuar dashurinë në martesë me zv. presidentin e klubit prishtinas të basketbollit, Lulzim Ibrahimin.

Vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore në Kosovë, Shkurte Fejzës, gjithnjë është treguar tepër diskrete rreth jetës së saj personale dhe theksojmë se kjo është hera e parë që atë e shohim krah partnerit të saj.

Siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme të bërë publike, ajo shfaqet përrallore me fustanin e nusërisë duke kërcyer me bashkëshortin dhe njerëzit e afërm.

Në dasmën në fjalë kanë marrë pjesë personazhe shumë të njohur si, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij, këngëtaret Mihrije Braha, Irma Libohova,  Gili, etj?

Lajmet e fundit nga