LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Jennifer Lopez nuk plaket, poston foton me format perfekte

1 Prill 2019, 11:10, Lifestyle CNA
Foto/Jennifer Lopez nuk plaket, poston foton me format perfekte

Ndërkohë që bëhej gati për xhirime, këngëtarja dhe aktorja 49-vjeçarja i ka ?përshëndetur? ndjekësit e saj në Instagram me një foto të ?nxehtë?,nga skena për filmin e ardhshëm ?Hustlers? në qytetin e Nju Jorkut.

Në foton e postuar, këngëtarja duket më në formë se kurrë ndërsa veshur mban një palë bikini ngjyrë rozë nenoni.

Aktorja  prej kohësh ndodhej në një dietë strikte në mënyrë që të arrinte format pothuajse perfekte që ka në foton e publikuar.

 

 

Lajmet e fundit nga