LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mos kurse, bëje hundën"/Moderatorja shqiptare i "mbyll" gojën komentuesit

1 Prill 2019, 10:53, Lifestyle CNA
"Mos kurse, bëje hundën"/Moderatorja shqiptare i

Shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, moderatorja ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe fotot ku tregon format trupore. Mirëpo, si gjithë personazhet e njohur edhe Lei merr mesazhe negative nga fansat e saj.

Së fundmi, njëri prej tyre i ka kërkuar asaj që të bëj hundën pasi sipas tij ajo e ka të madhe, por përgjigja e saj e ka lënë me gisht në gojë.

?Sa e ke hundën, zot më fal që po ta them, po mos e kurse bëje? , i shkruan fansi në privat.

?Kur të japin mend edhe profilet fallco. Faleminderit për sugjerimet por jo nuk do bëj ope.rac.ione plastike. Jam shumë e kënaqur me këto çfarë Zoti më ka dhuruar?, ja ka kthyer Lei duke i mbyllur gojën.

Lajmet e fundit nga