LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Suksesi im ju grryen nga brenda"/Këngëtari shqiptar revoltohet me mesazhet fake

1 Prill 2019, 09:40, Lifestyle CNA
"Suksesi im ju grryen nga brenda"/Këngëtari shqiptar

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj me Eni Koçin shpeshherë janë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre, këngët që publikojnë etj.

Të dy janë mjaft aktivë në llogaritë përkatëse në Instagram, ndërkohë së fundmi Genci ka publikuar një postim prej ku i drejtohet personave të cilët rëndom hapin profile fallco dhe vjellin vrer ndaj tij.

Ai u ka mbyllur gojën të gjithëve teksa shkruan se kur merr mesazhe të mbushura me urrejtje apo ofendime, i zbukurohet dita.

?Rrallë herë marr ndonjë mesazh plot urrejtje ose ofendime, por kur vijnë ma bëjnë ditën ma t?mirë sepse ?autorët e talentuar? me tri fjalë tregojnë që janë: Në nivel të tmerrshëm për mos me thanë të trashë e idiotë komplet nga inteligjenca. Dikush që e grryn nga mrenda çdo sukses i imi. Që nuk pajtohet me dështimet e veta në jetë. Njerëz që iu kam ndihmu në punë e në jetë dikur e pas zhgënjimeve ne ta i kemi nda rrugët. Pas dështimeve të tyre çelin profile ?fake? e ofendojnë. Njerëz qetësohuni. Edhe nëse unë nuk merrem me këtë punë kjo nuk ua zgjidh problemet. Meqë ra fjala unë jam i lumtur dhe asnjë prej jush nuk ma ul as 1% pozitivitetin. Veç ma shtoni!?- shkruan këngëtari.

Lajmet e fundit nga