LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Edhe pse janë ndarë, ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut e uron kështu për ditëlindje

1 Prill 2019, 09:25, Lifestyle CNA
Edhe pse janë ndarë, ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut e uron

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin iranian Sasha Sobhani, përfundoi vetëm pak kohë pasi u bë publike.

Pak pas ndarjes bukuroshja shqiptare bëri disa postime të tipit, ?Kur kupton se i dashuri yt është homoseksual?, duke na bërë të dyshojmë se marrëdhënia e tyre nuk kishte përfunduar mirë.

Ndërsa romanca e tyre ka marrë fund prej kohësh, duket se është miliarderi ai që do t?i rregullojë gjërat mes dyshes.

Sasha vendosi ta uronte ish-të dashurën e tij përmes një postimi në Insta Story. Ai publikoi një foto të Morenës pak pas mesnate, ndërsa shkroi ?Gëzuar Ditëlindjen? dhe etiketoi këngëtaren.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë miliarderi iranian foli për herë të parë publikisht për ish-të dashurën shqiptare. Dikush nga ndjekësit e pyeti në Instagram se çfarë mendimi kishte për Morenën dhe ai u përgjigj:

?Ajo ka një zemër të madhe?.

Lajmet e fundit nga