LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flori Mumajesi bëhet nostalgjik/Ja si dukej ai 15 vite më parë

1 Prill 2019, 08:40, Lifestyle CNA
Flori Mumajesi bëhet nostalgjik/Ja si dukej ai 15 vite më parë

Këngëtari Flori Mumajesi është bërë nostalgjik dhe ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video të realizuar para 15 vitesh në ?Top Fest 1? për këngën e tij të titulluar ?Ka natë ka dhe ditë!?.

Ai shfaqet shumë më i dobët, pa mjekër dhe madje edhe mënyra si performon dallon shumë nga aktualja.

Por në fakt, po të marrim parasysh vitet, ndryshimi është më se i justifikueshëm dhe po ashtu vlen të theksojmë se Mumajesi është një nga artistët më të mëdhenj të skenës shqiptare.

Lajmet e fundit nga