LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/Modelja amerikane "nxeh" fantazinë e fansave në rrjetet sociale

1 Prill 2019, 14:25, Lifestyle CNA

Modelja dhe aktorja amerikane, në Instagramin e saj, ka postuar disa foto, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e fansave të shumtë që e ndjekin.

27-vjeçarja ndiqet nga 7.2 milionë fansa në Instagram dhe është një nga personazhet më popullorë të show-bizit botëror.

Jo rrallë, Pelas ?nxit? fantazinë e fansave, teksa tregohet e pakursyer me fotot që shpërndan në rrjetet sociale.

 

Lajmet e fundit nga