LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjatë ndeshjes, tifozët kapen keq me ish te dashurin e Khloe Kardashian

1 Prill 2019, 13:53, Lifestyle CNA
Gjatë ndeshjes, tifozët kapen keq me ish te dashurin e Khloe

Ndërkohë që e gjithë familja Kardashian-Jenner po përballet me skandalin e tradhtisë, e dini se cili vazhdon jetën i qetë? Tristan Thompston. Mirëpo njerëzve nuk u ka dalë ende inati me basketbollistin dhe e vërtetuan së fundmi.

Ekipi i Tristan, Cleveland Cavaliers luajti kundër Los Angeles Clippers në Los Angeles dhe tifozët e thanë qartazi në mënyrën e tyre se nuk e përkrahin Tristan-in. Gjatë gjithë lojës, ata brohoritën kundër tij. Sipas TMZ, një pjesë e mirë e tyre thërrisnin ?Khloe, Khloe, Khloe? ndërkohë që basketbollisti po përpiqej të gjuante (për informacion, nuk arriti të shënonte pikë).

Embedded video

Russ Weakland
?
@MrSandwich96
Booed out of the building! Looks like no one in LA likes @RealTristan13! @LAClippers #NBA #MissedFreeThrow

11
11:47 PM – Mar 30, 2019
See Russ Weakland’s other Tweets
Twitter Ads info and privacy
Brohorimat zgjatën gjatë gjithë lojës dhe normalisht nuk ishte një situatë fort e këndshme për Thompson. Ndonëse nuk është e sjellshme një veprim i tillë nga ana e tifozëve, s?mund të themi që jemi të habitur.

Embedded video

Payman Benz
?
@PaymanBenz
Here?s the moment when Tristan Thompson missed his 2nd free throw, securing a free chicken sandwich for everyone at the Clippers game. Loudest I?ve ever heard it. Cheers for potential chicken sandwich + boos for Tristan?s infidelity = ??

55
1:34 AM – Mar 31, 2019
See Payman Benz’s other Tweets
Twitter Ads info and privacy
Fill pasi historia u bë publike, pati zëra se Tristan u strehua te shtëpia e Jordan Craig-it me të cilën ka një djalë, Prince- n. ?Në të shkuarën, Tristan ka qëndruar te shtëpia e Jordan- it sa herë që është zënë me Khloe- n. Përgjatë muajve të fundit, Khloe e ka nxjerrë jashtë shumë herë,? u shpreh një burim.

Më të fundit nga familja Kardashian-Jenner: Jada Pinkett Smith, e cila ka raport të mirë si me Kardashian-ët ashtu edhe me Jordyn Woods, hoqi nga Instagram-i Kris Jenner, Khloe Kardashian dhe Kim-in. Për Kendall-in dhe Kylie-n, të cilat kanë preferuar të qëndrojnë larg skandalit, nuk veproi njësoj.

Ndër të tjera, videoja përmbledhëse e disa prej momenteve më pikante të sezonit të ri të ?Keeping Up with The Kardashians? sigurisht që ? siç pritej ? shkaktoi reagime të shumta. Fill pasi videoja u bë virale, njerëzit reaguan me ironi në Tëitter: ?Kris Jenner, mos na di injorantë??.

Lajmet e fundit nga