LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Thaçi vijon takimet me familjen Soros

26 Shtator 2018, 08:31, Aktualitet CNA
Foto-Thaçi vijon takimet me familjen Soros

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nuk ndalet në takimet e tij me George dhe Aleks Soros.

Takimi i tyre i fundit u realizua ditën e djeshme në New York, gjatë takimit të përvitshëm të OKB-së.

Ka qënë Aleks Soros i cili ka shpërndarë një foto në rrjetin social ?Instagram?, në të cilën shihen të dy të qeshur pas diskutimeve të cilat nuk bëhen të ditura.

 

 

Good to talk with #Kosovo President @hashimthaciofficial about European #integration, regional #collaboration and recognition for Kosovo ?? ?? . . . . .#kosovo?? #?? #unga #unitednations #europeaninion #politics #soros #collaborationovercompeition #easterneurope

A post shared by Alexander Soros, PhD (@alexsoros) on

Kujtojmë se takimi i tyre i fundit ishte me 12 Janar të 2018-ës./CNA.al

 

 

Great to be welcomed to #Kosovo by President Hashim #Thaçi to discuss paths towards greater recognition for #Kosovo! ??

A post shared by Alexander Soros, PhD (@alexsoros) on

Lajmet e fundit nga