LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në Lushnje/ Flakët pushtojnë kodrat

26 Shtator 2018, 07:31, Aktualitet CNA
Zjarr në Lushnje/ Flakët pushtojnë kodrat

Një zjarr i përmasave të mëdha ka pushtuar kodrat e Allprenjat në Lushnjë.

Mësohet se zjarri ka përfshirë kodrat me ullishte, dhe era e fortë e ndihmon në përhapjen e flakëve.

Zjarrëfikëset kanë shkuar në vendngjarje./CNA.al

Lajmet e fundit nga