LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ditë zie për ish-deputetin socialist/ Ndërron jetë bashkëshortja

26 Shtator 2018, 10:12, Aktualitet CNA
Ditë zie për ish-deputetin socialist/ Ndërron jetë

Ish-Deputeti socialist Mark Frroku ka humbur bashkëshorten e tij ditën e sotme.

Daklea Frroku, 35 vjeçe nënë e dy fëmijëve, mësohet se vuante nga një sëmundje e rëndë. Ish deputeti Frroku kishte shkuar në SHBA së bashku me të shoqen për kurim, por mjekët nuk i dhanë më shpresa jete.

Kujtojmë se Frroku fitoi lirinë nga Gjykata e Fierit në muajin maj me argumentin se bashkëshortja e tij ishte e sëmurë rëndë, dhe ai duhej të kujdesej për  dy fëmijët./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga