LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fansja i propozon për martesë, këngëtari shqiptar ndërpret koncertin dhe e puth

21 Korrik 2018, 21:10, Aktualitet CNA

Këngëtari shqiptar i hitit “Non mi avete fatto niente”, është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar dhe italian. Ai me këngët e tij dhe zërin e veçantë ka vjedhur zemrat e të gjithëve dhe ka një numër të lartë fansash.

Ermal Meta së fundmi ka qenë në një koncert në ?Mofletta të Barit? ku i ka ndodhur një ngjarje e papritur. Ai është surpizuar teksa njëra nga fanset e tij i ka propozuar për martesë në mes të koncertit.

Ermali ka qenë duke kënduar, teksa ka mbetur pa fjalë ku një vajzë e quajtur Francy ka ngritur një pankartë ku shkruante se donte të martohej me të.

Lajmet e fundit nga