LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Para një jave u bë nënë për herë të parë/ Shikoni si duket Xhensila Myrtezaj pa pikë grimi

21 Korrik 2018, 13:28, Aktualitet CNA

Vetëm një javë më parë, këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar,. Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku, u bënë prindër për herë të parë.

Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën çifti vendosi ta pagëzonte me emrin, Ajka, ashtu siç e ka cilësuar Besi, ?më e mira e gjithçkaje?.

Edhe pse këngëtarja është ?zhdukur? nga rrjetet sociale,  Spitali privat ku Xhensila kreu lindjen ka publikuar një foto të dyshes në momentin që dolën nga spitali. Këngëtarja shihet mjaft e qeshur teksa ka veshur një fustan të gjerë dhe shihet pa pikë grimi.

Lajmet e fundit nga