LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

ZYRTARE/ E papritur! Tefik Osmani largohet nga Tirana

14 Nëntor 2023, 17:13, Sport CNA

Tefik Osmani nuk është më drejtor i Tiranës. 38-vjeçari që mbante postin e drejtorit sportiv ka lajmëruar se pas 3 vitesh nuk do të jetë më pjesë e bardhebluve.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Osmani i ka falënderuar të gjithë ata që kanë bashkëpunuar me të gjatë kësaj periudhe, teksa nuk ka bërë të ditura arsyet e këtij divorci të papritur.

“Rrugëtimit tim të mrekullueshëm me KF Tiranën i erdhi fundi. Është ekipi që më dha shumë emocione, sfida dhe mdihem krenar që isha pjesë e këtij klubi të madh.

Falenderoj familjen Halili, stafin, lojtarët e mrekullueshëm gjatë 3 viteve ku ndamë gëzime dhe lot. Tifozët e mrekullueshëm që mbështesin ekipin e tyre në çdo rast. Jam krenar që m’u dha mundësia të shkruam me modesti emrin tim në këtë klub të madh”, shkruan Osmani.

Lajmet e fundit nga