LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Silvinjo ka gati titullarët, ja si pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Moldavisë

14 Nëntor 2023, 12:25, Sport CNA
Silvinjo ka gati titullarët, ja si pritet të rreshtohet Shqipëria
Shqiperia ne stervitje

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar paraditën e sotme edhe stërvitjen e dytë në kuadër të përgatitjeve për sfidën me Moldavinë, takim që do të luhet ditën e premte në orën 18:00 në transfertë. Por jo i gjithë grupi ka qenë në gatishmëri të trajnerit brazilian në stërvitjen e djeshme, e cila ishte edhe e para.

Kristjan Asllani ka punuar i diferencuar për shkak të një shqetësimi që mendohet të jetë thjesht mbingarkesë dhe nuk dihet ende nëse mesfushori i Interit do të jetë i gatshëm për sfidën e parë. 


Ndërkohë në seancën e djeshme, që në fillim me Kombëtaren A është stërvitur mesfushori i Shpresave Medon Berisha, por gjithsesi në rast se Asllani ka shqetësime deri në ndeshjen me Moldavinë, Silvinjo ka gati Keidi Baren, i cili pritet ta nisë nga fillimi në krah të Ylber Ramadanit.

FORMACIONI I MUNDSHËM:

Silvinjo ka gati titullarët, ja si pritet të rreshtohet Shqipëria

Lajmet e fundit nga