LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Asllani "gëzon" Silvinjon, pesë lojtarë bashkohen me Kombëtaren

14 Nëntor 2023, 12:15, Sport CNA

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar paraditën e sotme edhe stërvitjen e dytë në kuadër të përgatitjeve për sfidën me Moldavinë, takim që do të luhet ditën e premte në orën 18:00 në transfertë.

Grupi i Kombëtares është plotësuar dhe në stërvitjen e sotme janë bashkuar edhe Qazim Laçi, Mario Mitaj, Medon Berisha, Mirlind Daku dhe Elham Kastrati. Të gjithë këto futbollistë kanë zbarkuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa sot janë vënë nën urdhrat e Silvinjos.

Gjithashtu ka lajme të mira nga Kristjan Asllani. Mesfushori i Interit mëngjesin e sotëm ndihet mirë dhe në stërvitje ishte pjesë e grupit. Gjithsesi, gjendja e tij do të jetë nën monitorimin e stafit mjekësor të Kombëtares.

Lajmet e fundit nga