LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tjetër fitore ndaj Liverpool, Real Madrid nuk fal në shtëpi

15 Mars 2023, 22:58, Sport CNA
Tjetër fitore ndaj Liverpool, Real Madrid nuk fal në shtëpi

Real Madrid, fitoi edhe ndeshjen e kthimit ndaj Liverpool. Pas ndeshjes së parë të fituar 5-2, në ndeshjen e kthimit madrilenët triumfuan minimalisht, falë golit të Benzema.

Fitore e rëndësishme për spanjollët, që kualifikohen në çerekfinale të Champions League dhe tashmë presin të mësojnë kundërshtarin.

Pavarësisht vështirësive në kampionat, Real Madrid konfirmon edhe njëherë se në Ligën e Kampioneve janë një tjetër skuadër.

Lajmet e fundit nga