LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pritet njoftimi, lojtari i Partizanit merr ftesë nga Kombëtarja shqiptare

15 Mars 2023, 19:57, Sport CNA

Pritet njoftimi, lojtari i Partizanit merr ftesë nga Kombëtarja

Andi Hadroj do të jetë pjesë e kombëtares për ndeshjen e 27 marsit kundër Polonisë. Mbrojtësi po zhvillon një sezon fantastik këtë vit me Partizanin.

Sylvinho ka zgjedhur që ai të jetë pjesë e përfaqësuese së parë edhe pasi e pa nga afër në derbin me Tiranën. Aty Hadroj zhvilloj një ndeshje të madhe duke dhënë edhe asist.

Tekniku i kuqezinjve njoftoi pak ditë më parë se kishte disa lojtarë nga kampionati i Superiores që do të ishin pjesë e grumbullimit dhe Hadroj është një prej tyre.

Lajmet e fundit nga