LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tirana dhe Erzeni ndajnë pikët

11 Shkurt 2024, 18:59, Sport CNA
Tirana dhe Erzeni ndajnë pikët

Nuk prodhoi fitues sfida mes Tiranës dhe Erzenit, e cila u mbyll në barazim 1-1.

Trajneri i shijakasve, Skerdi Bejzade, bëri debutimin, por skuadra nuk shkoi më shumë se barazimi.

Pas pjesës së parë të mbyllur pa gola, e dyta ishte tjetër histori. Erzeni kaloi në avantazh me Zekën në minutën e 75-të, por vetëm 6 minuta më vonë, Abazaj vendosi baraspeshën.

Me këtë barazim, Tirana mban vendin e katërt me 34 pikë, ndërsa Erzeni renditet në vendin e tetë me 23 pikë.

Lajmet e fundit nga