LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bledi Shkëmbi rikthehet në rolin e analistit sportiv

26 Janar 2023, 19:27, Sport CNA
Bledi Shkëmbi rikthehet në rolin e analistit sportiv

Bledi Shkëmbi është rikthyer në rolin e analistit. Trajneri shqiptar do të jetë në studion e “Oversport” për të analizuar takimet dhe njëkohësisht për të pyetur kolegët e tij të Superiores për mënyrën sesi zgjedhin të luajnë në ndeshjet e tyre.

Mirëseardhja i është ofruar edhe nga Andi Lila. “Jam i lumtur që e kemi kapitenin këtu. Unë në fakt e doja të ishte si trajner, në punën që Shkëmbi e dashuron më shumë, por ngushëllimi është që ndodhet pranë meje”, tha Lila. 

Lajmet e fundit nga