LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Supergoli i Markut ndaj Partizanit, Teuta e mbyll në avantazh pjesën e parë

26 Janar 2023, 16:50, Sport CNA
VIDEO/ Supergoli i Markut ndaj Partizanit, Teuta e mbyll në avantazh

Është mbyllur pjesa e parë, në sfidën mes Partizanit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 18-të në Abissnet Superiore.

Pas 45 minutave të para, durrsakët kryesojnë, falë një supergoli të shënuar nga Albion Marku.

Ky i fundit, shënoi në minutën e 40-të, teksa në hyrje të zonës, lëshon një gjuajte të bukur, duke e ndalur në fundin e rrjetës.

Partizani do të tentojë të reagojë në pjesën e dytë, për të shmangur humbjen.

Lajmet e fundit nga