LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mes zhurmës dhe thashethemeve, Pique zyrtarizon lidhjen me Clara Chia përmes një “selfie” në "Instagram"

26 Janar 2023, 10:09, Sport CNA

Mes zhurmës dhe thashethemeve, Pique zyrtarizon lidhjen me Clara Chia

Nuk ka fund “lufta” e Gerard Pique me Shakirën, pas ndarjes së tyre të shumëpërfolur. E teksa kënga e Shakirës që ishte një “diss” për ish-bashkëshortin e saj, duket se futbollisti i njohur ka vendosur që të bëjë publike lidhjen me të dashurën e re.

Pique ka bërë “zyrtare” në "Instagram" lidhjen e tij të dashurisë me partneren e tij të re, 23-vjeçare Clara Chia Marti. Futbollisti 35-vjeçar, i cili u nda nga këngëtarja kolumbiane, në qershor të vitit 2022 pas 12 vitesh lidhje, mes një stuhie thashethemesh se po e tradhtonte, publikoi një "selfie" me partneren e tij të re.

“Selfie”-ja mblodhi shpejt më shumë se dy milionë pëlqime dhe komente të shumta, ku disa ishin pro kësaj lidhje, e të tjerë që e quanin tradhtar.

E teksa Pique po shijon këngën e re, Shakira nga ana tjetër po shijon suksesin e padiskutueshëm me këngën e re që është edhe kënga numër 1 e të gjitha kohërave në platformën Spotify. Nuk dihet ende se sa para kanë hyrë në llogarinë e saj, por sigurisht që bëhet fjalë për miliona euro.

Lajmet e fundit nga