LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Publikohen formacionet zyrtare në Egnatia-Kukësi

26 Janar 2023, 12:37, Sport CNA

Egnatia do të presë Kukësin në orën 13:00 për ndeshjen e vlefshme të javës së 18-të në Kategorinë Superiore.

Rrogozhinasit vijnë në këtë sfidës pas barazimit me Teutën ndërsa verilindorët pas humbjes me Erzenin. Aktualisht Egnatia pozicionohet në vendin vendin e 4-të me 26 pikë dhe Kukësi në vendin e 10-të me 16 pikë.

Shpëtim Duro dhe Rrahman Hallaçi kanë përzgjedhur më të mirët për të marrë një 3 pikësh mjaft të vlefshëm në këtë fazë të kampionatit.

FORMACIONET ZYRTARE

EGNATIA: Sherri, Fangaj, Atanda, Malota, Musta, Agbpepornu, Mëllugja, Zejnullai, Fernando, Duamena, Paulauskas.

Trajner: Sh.Duro

KUKËSI: Halimi, Lamçe, Bytyçi, Ndreca, Peposhi, Ebert, Sh.Taipi, Gj.Taipi, Momoh, Basha, Barboza.

Trajner: R.Hallaçi.

Lajmet e fundit nga