LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana kërkon arratinë përballë Erzenit, zbulohen formacionet zyrtare

26 Janar 2023, 18:06, Sport CNA
Tirana kërkon arratinë përballë Erzenit, zbulohen

Erzeni pret në “Niko Dovana” Tiranën, për sfidën e javës së 18-të të Superiores, me të dyja skuadrat që luajnë për tre pikët.

Shijakasit vazhdojnë ta konfirmojnë veten si surpriza e këtij sezoni dhe kështu do të bëjnë çmos për një tjetër tre-pikësh që do ta afronte akoma dhe më shumë me kreun.

Nga ana tjetër, bardheblutë e Shehit duan të arratisen në krye, pas gafave të rivalëve për titull.

FORMACIONET ZYRTARE:

ERZENI: Xhika, Enk, Krasniqi, Iljazi, Kadriu, Mehmeti, Kriviçiç, Kahrimanoviç, Peposhi, Nonato, Ademi.

Trajner: Xhevahir Kapllani

TIRANA: Bekaj, Toshevski, Najdovski, Lulaj, Përgjoni, Lushkja, Aleksi, Hila, Hasani, Patrik, Gjumsi.

Trajner: Orges Shehi

Lajmet e fundit nga