LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbrojtësi largohet nga Skënderbeu, transferohet te rivalët në kampionat

26 Janar 2023, 18:46, Sport CNA
Mbrojtësi largohet nga Skënderbeu, transferohet te rivalët
Dosseh

Kelvin Edo Dosseh është largimi i radhës nga Skënderbeu. Mbrojtësi është transferuar te skuadra tjetër e Kategorisë së Parë, Tërbuni.

Këta të fundit kanë njoftuar firmën me lojtarin, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Gjithashtu Tërbuni njofton edhe afrimin e dy lojtarëve të tjerë. Bëhet fjalë për portierin Marvin Kodra, i cili vjen nga Luzi dhe mbrojtësi Silva nga Burreli.

Tërbuni mban vendin e 6-të në renditje me 19 pikë dhe shpreson te ngjitja në Superiore për sezonin tjetër.

Lajmet e fundit nga