LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat, në vlerat minimale/ Moti për ditën e sotme

27 Nëntor 2023, 07:03, Sociale CNA
Temperaturat, në vlerat minimale/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Masat ajrore polare dhe frontet e ftohta të njëpasnjëshme që tashmë kanë përfshirë territorin tonë do të na shoqërojnë në pjesën më të madhe të kohës edhe gjatë kësaj jave.

Ditën e hënë do të kemi mot të qëndrueshëm e të kthjellët me temperatura të ulëta në vlerat minimale.

Temperaturat minimale shkojnë deri në -10 gradë celsius, ndërsa ato maksimalet deri në 10 gradë celsius./ CNA

Lajmet e fundit nga