LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndenji e martuar vetëm 4 muaj/ Mirushja: Nuk ishim çift! Lekët ia dhashë se më mashtroi

19 Nëntor 2023, 20:37, Sociale CNA

Ndenji e martuar vetëm 4 muaj/ Mirushja: Nuk ishim çift! Lekët

Laureta i kërkon motrës  së saj binjake, Mirushes të cilën e ka sjellë në “Shihemi në Gjyq”, paratë që ish-bashkëshorti i saj i ka marrë familjes. Mirushja e ka njohur ish-burrin, i cili është shqiptar i Kosovës përmes Lauretës dhe ai i kishte premtuar se pasi të bënin celebrimin, do të jetonin në Zvicër.

Për të kryer procedurat, ai ka marrë para nga familja e Mirushes dhe më pas është larguar. Mirushja thotë se është mashtruar prej tij dhe se ata ishin të celebruar, por jo çift.

Eni Çobani: Tani, ka mundësi të më thuash sa herë i ke dhënë para Përparimit? Nga momenti i parë dhe sa ke qëndruar me këtë burrë, sa vite, sa muaj, nuk e di?

Mirushe: Zonja Eni, të lutem më dëgjo. Unë e fejuar kam qenë pavarësisht se ai bëri celebrim për të më marrë me vete, por kurrë unë nuk u bëra nuse e asaj shtëpie ose e atij bashkëshorti, ish-bashkëshorti. Kurrë s’u bëra.

Ardit Gjebrea: Sa muaj?

Mirushe: 4 muaj ka zgjatur.

Eni Çobani: Pra ti e kishe burrë këtë apo s’e kishe moj zonjë?

Mirushe: Si?

Eni Çobani: E ke pasur burrë këtë ti?

Mirushe: Jo moj!

Laureta: Thjesht kanë bërë celebrimet, thjesht ai ka mashtruar familjen time.

Eni Çobani: Pra nuk ke pasur asnjë… se po na dëgjon Përparimi dhe sigurisht jam e sigurt që ai do më telefonojë dhe do më thotë kjo është gruaja ime…

Mirushe: Po të isha gruaja e tij, isha me atë unë. Ai ishte një mashtrues! Pse s’më mori? Bëri celebrimet në vendlindjen time, i mori gjithë letrat nga i kishte të vetat dhe bëri celebrim në fshatin tonë.

Ardit Gjebrea: Pra, unë kam një pyetje, ju keni qenë çift?

Mirushe: Me letra po.

Ardit Gjebrea: Po çift?

Mirushe: Jo.

Ardit Gjebrea: Po për ça ia dhe lekët ti?

Mirushe: Si? Po më mashtroi mo zoti Ardit./ Klan Tv

Lajmet e fundit nga