LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat në minus/ Moti për ditën e sotme

19 Nëntor 2023, 08:15, Sociale CNA
Temperaturat në minus/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Ditën e diel orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare deri në 10 m/sek, e cila hera-herës pritet të fitojë shpjetësi deri në 20-25 m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jon të jetë i forcës 4-6 ballë.

Temperaturat minimale do të shkojnë deri në -1 gradë celsius, ndërsa ato maksimalet deri në 19 gradë celsius./ CNA

Temperaturat në minus/ Moti për ditën e sotme

Lajmet e fundit nga