LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video - Çdo ditë me qytetarët/ Këlliçi nuk ndal turin e takimeve

19 Shkurt 2023, 13:30, Politikë CNA
Video - Çdo ditë me qytetarët/ Këlliçi nuk ndal
Kandidati për Bashkinë e Tiranës i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi

Kandidati për Bashkinë e Tiranës i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka vijuar me turin e tij të takimeve me qytetarët “Jam këtu t’ju dëgjoj”.

Këlliçi është njohur nga afër me problematikat e banorëve të kryeqytetit.

Qytetarët e Tiranës kanë shprehur shqetësimin e tyre për mungesën e ujit të pijshëm, për të cilin kanë thënë se paguajnë faturat rregullisht, edhe pse shërbimi nuk u ofrohet.

Gjithashtu, problem në kryeqytet për banorët është bërë edhe policia bashkiake, ndërsa është evidentuar edhe largimi i të rinjve.

Kujtojmë se Këlliçi e ka nisur turin e takimeve që prej 20 janarit dhe ka deklaruar se do të vazhdojë të dëgjojë çdo ditë shqetësimet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga