LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Katër kandidatë, në garë për kreun e grupimit "Dhjetor '90"/ Zbardhen emrat

18 Shkurt 2023, 11:12, Politikë CNA

Katër kandidatë, në garë për kreun e grupimit

Në orën 11:30, grupimi "Dhjetor '90" do të zhvillojë Konventën Kombëtare. Në garë janë 4 kandidatë për kryetar, dhe 60 përfaqësues për anëtarë Kryesie.

Në garë janë katër kandidatë që pritet të zënë vendin e Bislim Ahmetajt, i cili është dorëhequr.

Ata janë Ajet Ramçaj, Ilirjana Agolli, Osman Stafa dhe Ndue Lugja./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga