LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shfaqet gjithmonë i kuruar/ Rama: Me mungesën e flokëve jam në paqe, rrudhat i mirëpres

23 Shtator 2023, 09:40, Politikë CNA
Shfaqet gjithmonë i kuruar/ Rama: Me mungesën e flokëve jam
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama shfaqet gjithmonë i kuruar në çdo dalje të përditshme dhe jo pak herë është vënë në endër të vëmendjes për imazhin e tij.

Këtë të shtunë, si rrallëherë më parë, Rama foli për imazhin e tij. Në podcastin e tij, kreu i qeverisë ftoi dy sipërmarrëse shqiptare në fushën e produkteve kozmetike.

Gjatë bisedës me ta, kryeministri deklaroi se me mungesën e flëkve është në paqe, ndërsa rrudhat nuk i bëjnë përshtypje e i mirëpret.

“Dua të sqaroj një gjë; unë nuk jam i interesuar për produktet tuaja sepse flokë nuk kam. Edhe për fytyrën time është shumë vonë tani për t’u munduar për ta rifreskuar, kështu që jam në paqe me mungesën e flokëve dhe me rrudhat në fytyrë. Jam në paqe, i mirëpres të gjitha rrudhat që dalin edhe i përshëndes me mall të gjitha flokët që bien”, deklaroi Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga