LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Për kë bën tifozeri Berisha në Botëror?/ "Me atë që fiton përveç..."

26 Nëntor 2022, 12:24, Politikë CNA

Për kë bën tifozeri Berisha në Botëror?/ "Me

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është pyetur se për kë bën tifozeri në Botërorin e 2022-shit dhe se cila skuadër do të donte të fitonte.

Në fjalën e tij në konferencën e përjavshme, ai u shpreh se është me këdo që të fitojë përveçse Serbisë.

"Jam me ekipin që fiton, përveç Serbisë."- u shpreh ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga