LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meta “në qiellin e shtatë”/ Në Shkodër urojmë fitoren 5-0

18 Mars 2023, 20:01, Politikë CNA

Meta “në qiellin e shtatë”/ Në Shkodër

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka nadarë një foto sëbashku me sekretarin politik të qarkut të Shkodrës , ish-dekanin Luigj Turmalaj.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Meta shfaqet i buzëqeshur dhe në qiellin e shtatë me shpresën se në Shkodër fitorja do të jetë e sigurtë në të pesta bashkitë e saj.

“Së bashku me Prof. Luigj Turmalaj urojmë për Fitoren 5-0 në Qarkun e Shkodrës”, shkruan Meta krah fotos së shpërndarë në Facebook.

Nga Shkodra nëpërmjet një video-mesazhi ai ka përshendetur të gjithë simpatizantë dhe mbështetësit e PL-së.

Kujtojmë se Partia e Lirisë , Partia Demokristiane dhe Partia Bashkimi i të drejtave të njeriut kanë firmosur koalicionin “Bashkë fitojmë” i cili u regjistrua në zgjdhje ditën e sotme./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga