LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kafshët e veçanta të Kopshtit Zoologjik”/ Bushati ironizon Ramën dhe Veliajn

5 Qershor 2022, 12:43, Politikë CNA
“Kafshët e veçanta të Kopshtit Zoologjik”/ Bushati
Edi Rama, Erion Veliaj

Analisti Andi Bushati ka reaguar pas inaugurimit nga kreu i qeverisë Rama dhe kreu i bashkisë, Veliaj, të Kopshtit Zoologjik të Tiranës.

Në një postim në rrjetet sociale, Bushati ka ironizuar Ramën dhe Veliajn, ndërsa shkruan se nuk dihet ku është mrekullia e këtij të ashtuquajturi “Kopsht Zoologjik”.

“Kam parë me dhjetra foto nga kjo mrekullia e Kopshtiti Zoologjik, ku pozojnë qeveritarë, bashkiakë, mbeshtetës të tyre, prindër me femijë, kllounë që ngrohin atmosferën....por ende nuk kam ndeshur në ndonjë imazh specieje për të cilën ti'a vlente që të gjithë këta së bashku të gjendeshin aty.”-shkruan Andi Bushati./CNA.al

“Kafshët e veçanta të Kopshtit Zoologjik”/ Bushati

Lajmet e fundit nga