LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Igli Cara premtim të rinjve/ "Do të bëjmë më të mirën për Durrësin"

19 Mars 2023, 18:26, Politikë CNA

Igli Cara premtim të rinjve/ "Do të bëjmë më

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Durrësit, Igli Cara ka zhvilluar një takim me të rinjtë e Durrësit ku ka dhënë premtimin se pas zgjedhjeve të 14 Majit me fitoren e tij do të bëjë më të mirën për qytetin në lidhje me projektet dhe vendimmarrjet.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Cara shprehet energjia rinore ishte kryefjala e këtij takimi, që do të pasohet nga dhjetëra të tjerë.

Kandidati Cara shprehet se të rinjtë më anë të këtij takimi kanë treguar problematikat e qytetit bregdetar pasi sipas tij janë ata, të cilët e njohin më tepër Durrësin.

“Një bashkëbisedim mbresëlënës me të rinjtë, që treguan edhe një herë që e duan Durrësin dhe njohin çdo problematikë të tij.

Energjia rinore ishte kryefjala e këtij takimi, i cili do të pasohet nga dhjetëra të tjerë, duke u konkretizuar në vijimësi me projekte dhe vendimmarrje, për t’ju dhënë më të mirën, sepse Durrësi është shtëpia juaj! Bashkë fitojmë!”, shkruan ai./CNA

 

Lajmet e fundit nga