LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Telashe për Olta Gixharin/ Në një romancë me banorin e ri të Big Brother Vip?

25 Janar 2023, 17:13, Lifestyle CNA
Telashe për Olta Gixharin/ Në një romancë me banorin e ri
Aktorja Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Së fundi po aludohet se aktorja ka patur një romancë me Xhonatan Islamin, banorin më të ri të Big Brother Vip, i cili që në hyrjen e tij shprehu simpatinë për aktoren, madje guxoi dhe i dha informacione se si shihet  jashtë realityshoët, gjë për të cilën Vëllai i madh ka marrë masë.

Xhonatan u ndëshkua duke shkuar në nominim së bashku me Luizin, Efin dhe Armaldon.

Big Brother i vendosi kushtin se këtë nuk duhet ta komunikonte me asnjërin nga banorët në shtëpi.

Sipas “Replikë”, pas aludimeve që qarkullojnë në mediat online për lidhjen mes Oltës dhe Xhonatanit, kanë bërë që bashkëshorti i aktores mbrëmjen e kaluar të shkojë në shtëpinë e famshme për ti kërkuar Oltës që rë lërë menjëherë shtëpinë e BBV por aktorja e ka refuzuar duke marrë vendimin për të vijuar lojën.

Megjithatë, ende nuk ka patur një reagim nga partneri i saj në lidhje me lajmet që qarkullojnë në rrjet./ CNA.al

Lajmet e fundit nga