LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U përjashtua nga Big Brother Vip/ Kejvina Kthella "zhduket" nga rrjetet sociale

21 Janar 2023, 16:50, Lifestyle CNA
U përjashtua nga Big Brother Vip/ Kejvina Kthella "zhduket" nga
Modelja Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella u përjashtua nga realityshow “Big Brother Vip”, pas gjuhës arrogante, ofendimeve dhe dhunës që përdori ndaj njërit prej banorëve, këngëtarit Luiz Ejlli.

Sjellja e Kejvinës brenda shtëpisë krijoi shumë debate të nxehta dhe një zemërim të ndjekësve, të cilët, e kanë braktisur masivisht në rrjetet sociale.

Nga mbi 817 mijë ndjekës, që kishte kur ishte pjesë e realityshowt, në Instagramin e modeles aktualisht ka 786 mijë ndjekës , pra 31 mijë ndjekës janë larguar nga llogaria e saj.

U përjashtua nga Big Brother Vip/ Kejvina Kthella "zhduket" nga

U përjashtua nga Big Brother Vip/ Kejvina Kthella "zhduket" nga

Por jo vetëm kaq. Që nga momenti i daljes, nuk ka patur asnjë reagim nga modelja, Kejvina Kthella. Komentet në faqen e saj, vijojnë të jenë të bllokuara, ndërsa prej një jave nuk ka asnjë postim të ri nga modelja.U përjashtua nga Big Brother Vip/ Kejvina Kthella "zhduket" nga

Reagimet për gjuhën e përdorur, fyerjet, ofendimet, arrogancën e treguar në BBV nga Kejvina Kthella, kanë qenë shumë të ashpra. Në rrjetet sociale, qarkullojnë shumë meme dhe një sërë komentesh kundër modeles si pasojë e veprimeve të saj dhe dhunës së ushtruar në Big Brother Vip./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga