LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-E paprecedentë/ Dhuna në "Big Brother Vip", momenti kur Kejvina Kthella godet Luiz Ejllin

17 Janar 2023, 11:20, Lifestyle CNA
VIDEO-E paprecedentë/ Dhuna në "Big Brother Vip", momenti
Foto ilustruese

Ofendimet, bullizmi dhe dhuna janë disa nga elementet që kemi parë më shpesh në reality show-n "Big Brother Vip".

Gjatë spektaklit të së shtunës së kaluar një debat i ashpër që ka tejkaluar çdo kufi, ka qenë ai mes modeles Kejvina Kthella dhe Luiz Ejlli.

Në natën e show-t, pas disa provokimesh mes dy personazheve, modelja Kejvina Kthella ka goditur këngëtarin Luiz Ejlli.

Ky moment nuk u shfaq gjatë emisionit, por është diskutuar gjatë në shtëpinë e famshme nga banorët.

Ndërkohë së fundi është shfaqur me video momenti kur modelja e godet, ndërsa këngëtari ka ruajtur qetësinë duke vazhduar emisionin./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga