LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas Kejvina Kthellës, një tjetër banore “ndëshkohet” nga ndjekësit

16 Janar 2023, 11:46, Lifestyle CNA
Pas Kejvina Kthellës, një tjetër banore
Foto ilustruese

Debatet e nxehta, gjuha e urrejtjes dhe ofendimet e përdorura nga disa prej banorëve të "Big Brother Vip", po iu "kushtojnë" shtrenjtë, duke bërë që mijëra ndjekës të largohen nga llogaritë e tyre në rrjetet sociale.

Modelja Kejvina Kthella vijon të braktiset masivisht nga ndjekësit duke humbur dita-ditës mijëra ndjekës, për shkak të arrogancës apo fyerjeve që ka përdorur ndaj këngëtarit Luiz Ejlli.

Por jo vetëm Kejvina Kthella. Një tjetër banor i "BBV" është braktisur nga ndjekësit dhe bëhet fjalë për aktoren Olta Gixhari.

Aktorja një ditë më parë ka pasur 235 mijë ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa së fundi në llogarinë e saj shihet që janë ulur ndjekësit, duke shkuar në 234 mijë ndjekës.

Pas Kejvina Kthellës, një tjetër banore

 

Pas Kejvina Kthellës, një tjetër banore

 

Lajmet e fundit nga