LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk mund të qëndroj dot”/ Stresi kërkon të largohet nga “Big Brother Vip Kosova”

14 Janar 2023, 22:03, Lifestyle CNA
“Nuk mund të qëndroj dot”/ Stresi kërkon të
Reperi Stresi

Reperi Stresi është një nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Kosova.

Gjatë mbrëmjes së sotme Stresi i ka befasuar të gjithë duke shprehur me ngulm që të largohet nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Reperi ka insistuar të largohet pasi sipas tij i është sosur durimi dhe nuk do të vazhdojë më eksperiencën e tij në BBV Kosova.

Kjo situatë ka ndodhur pas një debate që ka patur me një nga banoreyt e BBV Kosova Julianën.

Nga videot e ndara në rrjet, ai shihet duke kërkuar me ngulm valixhen për tu larguar nga “realityshow”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga