LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E bëre të gjithën për show”/ Kiara Tito, e ashpër me Luizin: Vjen dhe më qan këtu, nxjerr lot

14 Janar 2023, 17:07, Lifestyle CNA
“E bëre të gjithën për show”/ Kiara Tito, e
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Krisja e raportit mes Kiara Titos dhe Luiz Ejllit thellohet edhe më shumë.

Moderatorja gjatë një bisede me këngëtarin, është shprehur se i gjithë kujdesi gjatë momentit që ajo nuk mund të lëvizte, ishte një show nga ana e tij.

“Më bezdis shumë, për më tepër që mu duk e gjitha një show kjo gjëja që më ndenje këtu gjithë natën, duke ditur edhe situatën tënde doje të tregoje një anë që unë ja po i rri afër dhe tjetër gjë kjo, po vjen dhe më qan këtu, më nxjerr edhe lot. Ashtu e shoh unë Luiz, përballu me pasojat”, është shprehur Kiara. Nga ana tjetër Luizi e ka përfunduar bisedën dhe është larguar nga dhoma ku po qëndronte moderatorja.

“E lëmë me kaq”, ka thënë Luizi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga