LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk jemi në Përputhen”/ Përplasen Tea dhe Luizi

14 Janar 2023, 22:43, Lifestyle CNA
“Nuk jemi në Përputhen”/ Përplasen Tea dhe Luizi
Foto ilustruese

Dy prej banorëve të “Big Brother Albania” , Tea dhe Luizi janë përplasur sonte për shkak të debateve që kanë patur gjatë këtyre ditëve. 

Tea është shprehur se Luizi  për të ngritur veten ofendon të tjerët.

Luizi për të ngritur veten ul të tjerët.Janë fjalë shumë të rënda ato që ka thënë në dhomën e rrëfimit. Gjërat që ke thënë janë shumë ofenduese.Më duket pafytyrësi ato që thua ti prapa krahëve”, është shprehur Tea.

Nga ana tjetër, Luizi ka vendosur që të kundërpërgjigjet duke i përmendur emisionin Përputhen, në të cilin Tea ka qenë konkurente.

“Nuk jemi në Përputhen. Nuk ke 30 vetë këtu nuk je në Përputhen”, tha Luizi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga